godlo

 

pracownie

Warsztaty w Londynie - 2017

Warsztaty w Londynie - 2015

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego

IMG 20171026 WA0000W czwartek w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego odbyła się projekcja filmu pt. "Ósmy Dzień". Jest to historia przypadkowo zawartej znajomości pomiędzy Harry'm, który jest biznesmenem i George'm – uciekinierem z ośrodka dla upośledzonych, chorym na zespół Downa.

Odtwórcy głównych ról Daniel Auteuile i Pascal Duquenne otrzymali w 1996 roku Złote Palmy dla najlepszych aktorów:
IMG 20171023 WA0001

 

 

1.o

25 maja na rynku w Krakowie Asia Kazimor z klasy 3EA odebrała dyplom i nagrodę rzeczową za I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. "Natura a człowiek" w katergorii młodzież ponadgimnazjalna w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki. Warto podkreślić, że jej zdjęcie pt. "Natura widziana przez różowe okulary" pokonało prace uczniów z całego kraju, w tym z kierunków plastycznych. Pasja do fotografii i aktywny udział w konkursach naszej uczennicy został w końcu doceniony.

Cieszymy się bardzo i gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów :)

Agata Gacoń

  2.o

 

 

 

Dyskusyjny Klub Filmowy
kf
W czwartek 05.10.17r. w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego odbyła się projekcja filmu pt. "Tango" w reżyserii Zbigniewa Rybczyńskiego. Film otrzymał Oscara w 1982 roku w kategorii najlepszy krótkometrażowy film animowany.

Ze względu na remont prowadzony w szkole zamiast w Klubie Młodzieżowym projekcje tymczasowo odbywają się w sali 316.

fc

We wtorek 28 marca uczniowie naszej szkoły z klasy 1EA oraz 1HT wzięli udział w akcji: "Wiosenne Sprzątanie Rezerwatów" zoorganizowanej przez PTTK "Beskid Śląski". Nasza uczennica Elżbieta Bednarczyk z klasy 1EA zdobyła II miejsce w międzyszkolnym konkursie przyrodniczo-krajoznawczym i otrzymała srebrny medal. W konkursie wzieło udział 6 osób ze szkół: ZS im. Szybińskiego, LO im. Osuchowskiego oraz z ZSEG im. Macierzy Ziemi Cieszyńskiej. Młodzież otrzymała smaczny posiłek oraz odznaki. Rozozlosowane zostały również wśród uczestników nagrody książkowe. Jak co roku nasza szkoła otrzymała dyplom za aktywny udział w akcji proekologicznej.

Więcej info na ox.pl http://wiadomosci.ox.pl/wiadomosc,36758,wiosenne-porzadki.html

Gratulujemy serdecznie Eli i dziękujemy wszystkim uczestnikom z naszej szkoły za pełne zaangażowanie.

Dobra robota ;)

Komisja przyrodnicza

 

Praktyki w Granadzie 2017

Praktyki - Cordoba 2017

Wsparcie dla Dominiki

Jedna z Naszych uczennic potrzebuje pomocy - trwa zbiórka pieniędzy na operację - pokażmy, że na społeczność ZSEG można liczyć...

Robert Sowa w ZSEG

Jak zrobić drink bezalkoholowy na herbacie?

POLONEZ "Pan Tadeusz"

"Polsko-ukraiński most ponad granicami"

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
 1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
 2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
 3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
 4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
 5. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
 6. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
 7. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
 8. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
 9. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 10. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
 11. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
 12. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
 13. „reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
 14. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
 15. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
 16. Pliki cookies zamieszczane w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i wykorzystywane mogą być również przez współpracujących z operatorem Serwisu reklamodawców oraz partnerów.
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com